Anasayfa » Grup Şirketleri » Cuno Tekstil
print         

Cuno TekstilSektörün öncü kuruluşlarından olan Cuno Tekstil, 1993 yılında “Kaliteli Üretim” ilkesiyle kurulmuştur. Hazır giyim sektörünün güçlü ve kurumsal şirketi haline gelen Cuno Tekstil, uluslararası düzeyde kalitesi belgelenmiş ürünleri, dünya pazarına sunarak sektörde güç ve güvenin simgesi haline gelmiştir.

İş modeliyle, proses yaklaşımıyla, bilgiye dayalı kararlarıyla sektörü şekillendirebilecek bir yönetim anlayışıyla hareket eden Cuno Tekstil, satıcı rolünün çok ötesine giderek; müşterisinin ihtiyaçlarını analiz edip doğru zamanda doğru ürünle, doğru fiyatla, doğru yerde olmayı hedeflemiştir.

Cuno Tekstil, 8000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde, modern üretim teknikleriyle ve yalın üretim süreci doğrultusunda dünya pazarına hazır giyim ürünleri ihraç etmektedir.

Cuno Tekstil, çalışmalarında Toplam Kalite Yönetim Sistemi anlayışı doğrultusunda, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi, EFQM Mükemmellik Modeli standartlarını uygulamaktadır.

Cuno Tekstil, 220 deneyimli çalışanıyla, 1200 m2’lik ürün deposu, geniş ürün referansı ve dünyaya yayılmış geniş distribütör ağı ile ürün ve hizmetlerine değer ekleyerek sektöre yatırım yapmaya ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Web Sayfasına Git