Home »
print         

Milano’nun moda merkezinde, Via Borgonuovo’da ilk defa bir Türk markası Climber B.C. showroom açtı.

Milano’nun moda merkezinde, Via Borgonuovo’da ilk defa bir Türk markası Climber B.C. showroom açtı.

 
Climber B.C., Milano’nun en prestijli moda bölgelerinden birinde, Via Borgonuovo No 12’de açılan showroom’da 2016/17sonbahar kış koleksiyonunu sundu. Showroom”un açılışına davet edilen müşteri ve moda dünyasının temsilcileri büyük katılım gösterdi. Türkiye’nin Milano Başkonsolosu
Sayın Hami Aksoy’un başarılar dilemek için showroom’mumuzu ziyaret etmesi bizi çok onurlandırdı.
Kendisine bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz.
 
Climber B.C, Black Climber B.C ve Sartorial Climber B.C markalarını tek bir çatı altında toplayan Climber B.C/Milano’nun erkek giyimden aksesuara uzanan geniş ürün yelpazesi sıradışı bir alışveriş ortamında moda tutkunlarını bekliyor.
 
İlk kez 1995 yılında erkek koleksiyonunu tanıtan Climber B.C. moda dünyasına etkili bir giriş yapmıştır. O günden beri estetik ve kullanışlılığı harmanlayarak kendini yenilemeye devam eden koleksiyonlar yaratan Climber B.C, erkek giyimin klasik konseptini, zamansız detaylarla harmanlayarak parçaların formlarına  ve hareketliliğine bambaşka yorumlar getiriyor. Elegan, modern ve sofistike tasarımları ile dikkat çeken koleksiyonlar, tasarımcının her daim özen gösterdiği üstün kalitedeki materyalleri, kusursuz üretimi ve sade çizgisi ile moda severleri büyülemeye devam ediyor.