Home »
print         

Climber B.C.Zirveyi zorlayanların markası…

CUNO Group markası olan Climber B.C. 1995 yılında “dünya markası olma” vizyonuyla yola çıktı. Climber B.C., yüzü dünyaya dönük yenilikçi ve çağdaş tasarımlarıyla ön planda olan marka imajını kurulduğu günden bugüne hiç değiştirmeden uzman ve deneyimli ekibiyle yoluna devam etmektedir…

Climber B.C özel çalışmalarını, line bazında geniş ürün yelpazesi ile farklı müşteri segmentlerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Climber B.C. özgün tasarımları ve kalitesi ile estetiği en çağdaş şekliyle yorumlayarak, modadaki farklı eğilimlere ve farklı yaşam tarzlarına her sezon geniş bir koleksiyon sunmaktadır… Climber B.C. ürünü, geçirdiği her süreçte kalite bilincinden ödün vermeden titizlikle ele alınarak nihai haline gelmektedir. Climber B.C. ürününü aldığınızda tasarımından kumaş seçimine, kalıp ve dikiş kalitesinden aksesuarlarına kadar özenle hazırlandığını fark edeceksiniz. Climber B.C. ürünleri modern, sağlık ve güvenlik koşulları yönünden uygun tesislerde, otomasyona dayalı son teknolojiler kullanılarak üretilmekte ve başta Avrasya Ülkeleri olmak üzere dünyanın yaklaşık 30 ülkesinde satışı gerçekleştirilmektedir.

Climber B.C mükemmellik kültüründe; mükemmeli arayan yalın bir organizasyon yapısı ve şirket içi demokrasiye dayalı şeffaf bir yönetim anlayışı yer almaktadır.

Yönetim tarzımız tüm paydaşlarımızın yararını göz önünde bulunduran kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Müşterilerimizin beklentilerini daha iyi anlayarak ürünleri, hizmetleri ve yöntemleri sürekli geliştirmeye çalışır, en iyi olmayı hedefleriz.

Climber B.C, mükemmellik kültürünün bir sonucu olarak Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) “Mükemmellikte Kararlılık” ödülünü 2007 yılında, “Mükemmellikte Yetkinlik” ödülünü ise 2010 yılında almaya hak kazanmıştır.

Climber B.C, vizyonu doğrultusunda gelişimini sürdürülebilir kılarak, mükemmellik yolculuğuna devam edecektir…

Web Sayfasına Git