Anasayfa » Entegre Yönetim Sistemi » Entegre Yönetim Sistemi
print         

Entegre Yönetim Sistemi


Kurumumuzda Entegre Yönetim Sistemi anlayışımız doğrultusunda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği standartları uygulanmaktadır.

Kalite anlayışımız öncelikle kurum kültürümüze dayanır. Kalite anlayışımızda yenilikçi, güvenilir, şeffaf ve katılımcı bir yönetim kültürü ile paydaşlarımızın beklenti ve önerilerini dikkate alarak ve devamlı kendini değerlendirerek yenilemek esastır.

Kalite politikamız doğrultusunda ürün ve hizmet kalitemiz tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Çalışanlarımız tarafından bu anlayışın benimsenmesi ve çalışmalarda doğrudan uygulanması kalite politikamızın başarısını artırmaktadır.

Şirket varlıklarımızın en önemli unsurlarından biri sahip olduğumuz bilgi birikimimizdir. Şirket içinde yaptığımız tüm işlemlerde bilginin korunması ve uygulama şeklinin muhafazasına en üst seviyede uyulur.

Gelişimin devamını sağlayan çalışan önerileri, sürekli iyileştirmenin vazgeçilmezi olan düzeltici faaliyetler, gönüllü katılımlarla gerçekleştirilen projeler, kurum kimliğini güçlendiren ve etkinlik kazandıran stratejik planlama, mevcut yapımıza ayna tutarak iyileştirmelerimize ivme kazandıran iç denetimler, çalışmalarımızın tarafsız kuruluşlarca değerlendirildiği dış denetimler Entegre Yönetim Sistemi anlayışımızı desteklemektedir.

Kuruluşumuz, vizyonu doğrultusunda gelişimini sürdürülebilir kılarak, mükemmellik yolculuğuna devam etmektedir.